Розклад державних іспитів студентів 5 курсу

12:40, 15-04-2015

З 21  квітня  20015 року  відбудуться  держанні  іспити  студентів  5 курсу  заочної  форми  навчання. Розклад  консультацій  до ДІ та розклад  державних  іспитів розміщено в розділі  «Організація навчання»

Бажаємо всім  студентам  успіху  в складанні державних  іспитів.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка