Вітаємо наших партнерів!

10:15, 07-07-2016

7 липня 2016 року виповнюється 16 років з дня заснування компанії ПрАТ «Датагруп».

За роки сумлінної праці, компанія досягла немалих успіхів та розвинулась до світових стандартів.

ПрАТ «Датагруп» - провідна ІТ-компанія, лідер на ринку телекомунікаційних послуг на території України та країнах Європи і Азії!

Одним з пріоритетних напрямків компанії, є моніторинг якості послуг та соціальна спрямованість проектів.

1 червня 2016 року виповнилась річниця співпраці Державного університету телекомунікацій з ПрАТ «Датагруп».

Результати співпраці наступні:

1. Участь компанії у створенні та удосконаленні навчально-матеріальної бази: антенне поле з діючими терміналами та навчальними макетами супутникового Інтернету різних технологій;
  2. Виробнича та переддипломна практика в ПрАТ «Датагруп», з видачею сертифікатів про отриманий рівень кваліфікації. Сертифікати отримали 32 студента;
  3. Регулярні пізнавально-виховні екскурсії для студентів, з метою знайомства технологічного процесу компанії ПрАТ «Датагруп», та можливим майбутнім місцем роботи;
  4. Працевлаштування студентів та випускників університету;
  5. Участь в конференціях, конкурсах, тренінгах;
  6. Систематичні контакти з приводу обговорення майбутніх планів співпраці.

Особливістю співпраці можна зазначити те, що у 2015 році 11 працівники ПрАТ «Датагруп» обрали Державний університет телекомунікацій для отримання вищої освіти.

Бажаємо всьому колективу компанії успіхів, творчих ідей, гарного настрою, професійного розвитку та реалізації усіх ваших мрій!

Хай компанія розвивається, клієнти будуть задоволені, прибутки зростають, а послуги користуються попитом!

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи