Профорієнтаційна робота

13:05, 26-05-2016

23 квітня 2016 року викладачами кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій була проведена профорієнтаційна робота в навчальних закладах м.Прилук, а саме:

1. СЗШ №1, №6, №7, №10;
  2. Гімназії №5 ім. В.А.Затолокіна.;
  3. Прилуцькому агротехнічному коледжі;
  4. Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім.. І.Франка;
  5. Прилуцькому професійному ліцеї

Під час профорієнтаційної роботи учні та студенти ознайомились під час перегляду електронної презентації з ДУТ, умовами  прийому, напрямки навчання в нашому університеті, дізнатися більше про спеціальності та спеціалізації, отримати інформацію стосовно  проживання в гуртожитку, відвідування гуртків та можливість приймати участь в різноманітних конкурсах та змаганнях.

Також, учні дізнались про можливість проходження практики в відомих ІТ-компаніях, з подальшим отриманням сертифікатів ,що значно збільшує шанси випускника при подальшому працевлаштуванні після закінчення університету.

Далі під час дискусії вони змогли отримати відповіді на свої запитання. Учні та студенти, що зацікавились спеціальностями, за якими готує ДУТ заповнили анкети абітурієнта.

Результатами проведення повторної профорієнтаційної роботи є:

1. Укладення договору з СЗШ №7;
  2. Обговорено питання про співпрацю : СЗШ №6, СЗШ №10;
  3. Отримано 17 анкет від випускників коледжів, та 11 анкет від випускників шкіл.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи