Співпраця Державного університету телекомунікацій з ПрАТ Датагруп

12:29, 16-02-2016

11 лютого 2016 року в ПрАТ Датагруп відбулася чергова зустріч представників Державного університету телекомунікацій та ПрАТ Датагруп.

З боку Державного університету телекомунікацій приймав участь: завідувач кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій - Власенко Геннадій Миколайович.

З боку ПрАТ Датагруп – заступник директора технічного департаменту з аутсорсингу Черепанинець Василь Федорович та директор департаменту по роботі з персоналом Висоцька Олена Іванівна.

Під час зустрічі обговорили можливість підвищення кваліфікації фахівців компанії в Державному університеті телекомунікацій.

Керівництву ПрАТ Датагруп було запропоновано програму розвитку персонала компанії шляхом постійного системного навчання на курсах підвищення кваліфікації у Державному університеті телекомунікацій.

Основні напрями навчання, які вкрай необхідні компанії це:

• Побудова та технічна експлуатація Волоконно-оптичних мереж зв'язку;
  • Експлуатація сучасних супутникових систем зв'язку;
  • Адміністрування сучасних IP-мереж;
  • Удосконалення управлінських компетенцій сучасного керівника;
  • Розвиток лояльності клієнтів та інші.

З питань співпраці з кафедрою космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій а також запису на курси підвищення кваліфікації звертатись за тел: (044) 249-25-97, E-mail: g.vlasenko@dut.edu.ua.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи