1 вересня - День знань

11:46, 01-09-2015

1 вересня 2015 року о 8:00 біля центрального входу  Університету відбулась урочиста лінійка, де студенти першого, другого (студенти, які вступили до нас на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст") та п'ятого курсів отримали студентські квитки.

У заходах прийняла участь кафедра космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій та  запрошені кафедрою фахівці компаній-партнерів.

Запрошеними були: ПрАТ «Датагруп» - технічний директор Олександр Верещак, директор департаменту по роботі з персоналом Олена Висоцька та  Державне Космічне Агенство - директор департаменту космічних проектів  Зубко Віктор Петрович.

Про кафедру

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка