Участь у четвертій міжнародній конференції «Проблеми інформатизації»

11:09, 21-04-2015

Викладацький склад кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій прийняв участь у четвертій міжнародній конференції «Проблеми інформатизації» яка пройшла з 9 по 10 квітня 2015 року в Державному університеті телекомунікацій. За результатами конференції видано збірник тез  доповідей.

Про кафедру

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа