(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.06

12:45, 26-05-2020

25 червня 2020 року об 11.00 в конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбудеться захист дисертаційної роботи здобувача Галахова Є.М.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології