Захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни

16:31, 27-06-2016

30 червня 2016 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.861.06 при Державному університеті телекомунікацій відбудеться захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни на тему “Метод оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці” за спеціальністю 21.05.01 – інформаційна безпека держави на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Адреса: м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність