Вакансія "Інженер Телекомунікацій "в 1+1media

13:07, 08-10-2019

1+1 медіа – один з найбільших медіахолдингів України, де працюють кращі з кращих. Запорука нашого успіху – це величезна команда, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе та світ. Ми бачимо в людях ідеї, тому цінуємо і шукаємо співробітників, орієнтуючись саме на ідейність, натхненність і любов до своєї професії.

Наразі ми в пошуках Інженера телекомунікацій, який прагне стати частиною нашої команди та розділяє цінності 1+1 Медіа.

Вимоги:

• вища освіта (спеціалізація: інженер зв'язку, телекомунікаційні системи та мережі);
  • досвід роботи в сфері телекомунікацій від 1-го року;
  • навички роботи з MS Office;
  • вміння працювати з контрольно-вимірювальним обладнанням, системами супутникового зв'язку, телевізійним обладнанням;
  • навички роботи із серверним / мережевим обладнанням;
  • знання англійської мови;
  • аналітичний склад розуму, системне мислення, комунікабельність.

Основні обов'язки:

• контроль прийомів супутникових сигналів;
  • контроль роботи внутрішнього ефірного телебачення;
  • контроль роботи внутрішнього IPTV телебачення;
  • контроль роботи внутрішнього супутникового телебачення;
  • аналіз роботи усіх компонентів внутрішнього телебачення;
  • аналіз роботи усіх компонентів супутникового поля;
  • аналіз роботи усіх компонентів приймального обладнання;
  • оперативне вирішення питань стосовно роботи супутникового, ефірного та IPTV телебачення;
  • забезпечення IP-трансляцій за допомогою технології Ka-Sat.

Ми пропонуємо:

• офіційне оформлення та білу зарплатню;
  • піклування про ваше здоров'я, медичне страхування;
  • оплачувану відпустку (28 календарних днів) та лікарняний;
  • необхідну техніку для роботи, мобільний зв'язок і ліцензійне ПО;
  • знижки та пільги на заняття в спортклубі, відпочинок на гірськолижному курорті та інші послуги чи товари від партнерів;
  • корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання;
  • сучасний та комфортний офіс в центрі міста (Поділ);
  • кухні та гейм-зони на території офісу;
  • корпоративну культуру, яка мотивує та заряджає позитивом;
  • роботу в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами, цінує ідеї співробітників і розвивається разом з ними.

Відправити резюме Ви можете за посиланням. Прохання вказувати бажаний рівень заробітної плати.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси