Київстар відкриває набір на програму стажування STARt Yourself

16:23, 05-06-2019

Співпраця кафедри «Системного аналізу» з провідними телекомунікаційними компаніями та ІТ підприємствами відкриває нові можливості для організації практики та стажування студентів. Компанія «Київстар» звернулася з пропозицією до кафедри системного аналізу щодо набору студентів Державного університету телекомунікацій на програму стажування STARt Yourself, яка надає її учасникам унікальну можливість старту своєї кар’єри у великій міжнародній компанії.

Привіт!

Київстар відкриває набір на програму стажування STARt Yourself.

Ти зможеш глибоко зануритись у бізнес і отримати досвід в команді найкращих професіоналів - ми приготували для тебе цікаві задачі та виклики.

Сміливо відгукуйся, якщо ти -

• Сміливий, небайдужий, з активною життєвою позицією
  • Відповідальний та уважний до деталей
  • Відкритий та готовий до нового і незнайомого
  • Цікавишся сферою телеком, любиш дізнаватись про успішні історії відомих компаній, взаємодія з людьми - це твоє
  • Маєш навики користування ПК та соціальними мережами
  • Орієнтований на результат, здатний швидко навчатися

Умови роботи:

• Гнучкий графік
  • Працевлаштування та оплата роботи на період стажування
  • Можливість поєднувати участь в проекті стажування та навчання в ВУЗі

Вимоги до кандидатів:

• Студент 3го курсу і вище
  • Готовність працювати від 20 годин на тиждень
  • Орієнтація на результат

На тебе чекає:

• Комфортний офіс
  • Відкрите спілкування з колегами від стажера до боса
  • Залучення в різні функції компанії
  • Робота над персональним проектом
  • Безкоштовний доступ до бізнес-літератури Київстар

Етапи відбору:

1. Прийом заявок через опитування за лінком
  2. Тестування до 30 хвилин;
  3. Командне вирішення задач з іншими стажерами та керівниками підрозділів

Завдяки інноваційним підходам у роботі, Київстар визнаний одним з найпривабливіших роботодавців України. Наша компанія увійшла до ТОП-10 роботодавців за версією консалтингової компанії ЕY, а в рейтингу ділового щотижневика «Фокус» була визнана найбільш привабливим роботодавцем для молоді та студентів.

Прийом заявок відкритий до 17.06 включно. Для запису на стажування перейди за лінком http://bit.ly/Likdin19

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації