Вакансія "Менеджер по роботі з клієнтами" в компанії Adelina Call Center

16:02, 16-09-2017

Аделіна — міжнародна компанія, найбільший контактний центр України. Наш бізнес постійно зростає, все більше компаній довіряє нам обслуговування своїх клієнтів. З цієї причини наші вакансії на різні проекти завжди відкриті для Вас, а саме: мобільний зв'язок, логістика, комунальні або фінансові послуги, технічна підтримка та інші.

Досвід роботи в нашій компанії — це гарантія отримання навичок вищого класу у сервісному обслуговуванні клієнтів.

Основні обов’язки:

• Консультація клієнтів провідних компаній України (вхідна лінія)
  • Реєстрація інформації в базі даних

Побажання до кандидата:

• Знання української та російської мов
  • Ввічливість, відповідальність
  • Знання ПК на початковому рівні користувача

Ми пропонуємо:

• Індивідуальний графік — ви вибираєте для себе ранкові або вечірні зміни, або ж стабільний графік: з 9:00 до 18:00 і двома вихідними на тиждень.
  • Прозорі умови працевлаштування.
  • Рівні права — відсутність вікової та гендерної дискримінації: у нас працюють люди у віці, декретні мами, студенти без досвіду.
  • Стабільна конкурентна зарплата (два рази на місяць без затримок)
  • Наставництво — система підтримки новачків і подальший розвиток і навчання персоналу.
  • Комфорт — сучасний офіс, кімната відпочинку, кава, чай, кінопокази, ігри, корпоративи, навчання — все безкоштовно.
  • Дружний колектив і лояльне керівництво.
  • Кар'єрне зростання (всі операційні менеджери, team-лідери, бізнес-тренера компанії досягли свого рівня завдяки впевненому бажанням рости професійно).
  • Офіс знаходиться за адресою бульвар Вацлава Гавела, 4.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації