XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

В Клубі комп’ютерної електроніки ДУІКТ студенти опановують ремонт периферійних пристроїв та іншої електроніки

12:43, 23-10-2024

Студенти першого та другого курсів на гуртку «Клуб комп’ютерної електроніки» Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій успішно опанували практичні навички з ремонту периферійних пристроїв.

Під час заняття вони відновлювали працездатність клавіатур, зокрема замінювали клавіші та відновлювали контакти між платою і дротами, що є важливим для підтримки функціональності пристроїв, які мають провідне підключення, адже вони часто виходять з ладу через пошкодження дротів.

Один зі студентів також взявся за ремонт старого ноутбука, у якого виникли проблеми з живленням. Студент дійшов висновку, що не потрібно купувати новий кабель з готовим роз’ємом, адже можна самостійно перепаяти з’єднання, що дозволить йому поглибити свої знання з пайки та ремонту електронних компонентів.

Такі практичні заняття допомагають студентам здобувати цінні навички, які стануть їм у пригоді у майбутній професійній діяльності, підкреслюючи важливість технічної підготовки в університеті.

Гурток «Клуб комп’ютерної електроніки» ДУІКТ активно залучає студентів до практичних завдань, сприяючи формуванню в них компетенцій, необхідних для успішної кар’єри у сфері інформаційних технологій.

Графік занять та участь:

• Участь у клубі безкоштовна.
  • Заняття відбуваються щочетверга, а час уточнюється додатково організаторами.
  • Для отримання останніх новин і деталей приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: t.me/duikt_ki_club_ce.

Участь у клубі – це можливість набути реальних практичних навичок, необхідних для успішної кар'єри в сфері інформаційних технологій, комп'ютерної інженерії та суміжних напрямів.