XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Першокурсники ДУІКТ опанували самостійну діагностику та обслуговуванням комп'ютера

10:34, 07-10-2024

Першокурсники кафедри Комп’ютерної інженерії ДУІКТ  самостійно провели повне технічне обслуговування та діагностику свого комп'ютера під пильним наглядом лаборанта кафедри Данііла Олександровича Лясковського. Більшу частину роботи студенти виконували самостійно, отримуючи при цьому цінні поради та рекомендації від досвідченого фахівця.

Процес обслуговування розпочався з розбирання комп'ютера для огляду внутрішніх компонентів. Учасники очистили систему охолодження, видаливши пил з вентиляторів та радіаторів, що значно покращило циркуляцію повітря. Наступним важливим етапом стала заміна термопасти на процесорі: один із студентів акуратно зняв процесор, видалив стару пасту та наніс новий шар, а інший провів все це з відеокартою, дотримуючись інструкцій Данііла Олександровича.

Також була проведена перевірка оперативної пам'яті та діагностика жорсткого диска на наявність помилок. Оперативну пам’ять було перепідключено для забезпечення кращого контакту, а на диску було усунуто фрагментацію, що сприяло підвищенню швидкості роботи комп’ютера.

Завершивши обслуговування, студенти зібрали систему і провели тестування під керівництвом лаборанта. Після всіх маніпуляцій комп'ютер став працювати швидше, а температура компонентів залишилася стабільною навіть під час високих навантажень.

Коментар одного із першокурсників:

«Я дуже вдячний Даніїлу Олександровичу за підтримку та поради під час обслуговування наданого мною комп'ютера. Це був чудовий досвід, і я дізнався багато нового про те, як працюють різні компоненти. Тепер я впевнений, що зможу самостійно вирішувати подібні технічні проблеми.»

Коментар лаборанта Лясковського:

«Спостерігати за тим, як студенти самостійно виконують складні завдання, — це завжди задоволення. Я радий, що зміг допомогти їм на цьому етапі навчання. Важливо, щоб студенти не тільки знали теорію, а й здобували практичні навички, які стануть їм у нагоді в майбутньому."»

Графік занять та участь:

Участь у клубі безкоштовна.

Заняття відбуваються щочетверга, а час уточнюється додатково організаторами.

Для отримання останніх новин і деталей приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: t.me/duikt_ki_club_ce.

Участь у клубі – це можливість набути реальних практичних навичок, необхідних для успішної кар'єри в сфері інформаційних технологій, комп'ютерної інженерії та суміжних напрямів.