XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

В ДУІКТ відбулось перше заняття Клубу комп'ютерної електроніки у новому навчальному році

14:46, 20-09-2024

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбулося перше в новому навчальному році заняття Клубу комп'ютерної електроніки. Захід зібрав нових учасників з груп КІД-11 та КІД-12, а також постійних гостей клубу.

Учасники мали змогу зануритися в світ комп'ютерної техніки та мережевих технологій, виконуючи реальні технічні завдання. Зокрема, під час заняття було продемонстровано обслуговування сучасного ПК, у рамках якого студенти разом із керівником клубу замінили термопасту під процесором. Одна з учасниць також самостійно провела обслуговування свого MacBook, встановивши на нього операційну систему.

Особливу увагу приділили роботі з мережевими технологіями. Постійні гості клубу допомогли новачкам виконати обтискання мережевого кабелю з конектором RJ-45. Це дозволило відновити пропускну здатність кабелю, який раніше підтримував швидкість лише 10 Мбіт/с. Після обслуговування його швидкість зросла до 1000 Мбіт/с.

Участь у Клубі комп'ютерної електроніки – це унікальна можливість для студентів не лише поглибити свої знання, а й суттєво покращити професійні навички в сфері комп'ютерної інженерії.

Ось кілька ключових аспектів сприяння розвитку професійних скілів:

• Студенти працюють з реальними пристроями та обладнанням, що дозволяє застосовувати теоретичні знання на практиці.
  • Учасники набувають навичок діагностики технічних проблем і їх вирішення, працюючи з ПК, ноутбуками, серверним та мережевим обладнанням.
  • Студенти навчаються налаштовувати кабельні з'єднання, конфігурувати мережеві пристрої та діагностувати мережеві проблеми.
  • Заняття сприяють розвитку комунікації та співпраці, що є необхідними навичками в професійній діяльності.
  • Робота з реальними технічними задачами допомагає підготуватися до професійної кар'єри.
  • Учасники вчаться мислити поза шаблонами та знаходити нестандартні рішення для технічних проблем.
  • Заняття в клубі є чудовою підготовкою до міжнародних сертифікацій, таких як Cisco, CompTIA або Microsoft.

Клуб відкритий не лише для студентів університету, а й для учнів старших класів шкіл, ліцеїв та гімназій, які захоплюються комп'ютерною інженерією. Це чудова можливість для тих, хто планує вступати на спеціальність "Комп'ютерна інженерія", отримати перший практичний досвід, познайомитися з основами технічних навичок і поспілкуватися з майбутніми колегами.

Графік занять та участь:

• Участь у клубі безкоштовна.
  • Заняття відбуваються щочетверга, а час уточнюється додатково організаторами.
  • Для отримання останніх новин і деталей приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram: t.me/duikt_ki_club_ce.

Участь у клубі – це можливість набути реальних практичних навичок, необхідних для успішної кар'єри в сфері інформаційних технологій, комп'ютерної інженерії та суміжних напрямів.