Марафон винаходів: в ДУІКТ розробляють проекти альтернативних джерел живлення на випадок блекаутів

09:23, 10-06-2024

Минулого тижня у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) відбувся марафон, організований гуртком “Клуб Комп'ютерної електроніки” Кафедри Комп'ютерної інженерії. В ході трьох захопливих занять учасники активно обговорювали та вирішували актуальні проблеми електропостачання в умовах блекаутів.

У рамках цього марафону студенти зосередилися на найбільш актуальних питаннях, пов'язаних із електроенергією. Учасники зібралися в понеділок, середу та п'ятницю (3, 5, 7 червня, 12:00-16:00 в аудиторії 0-25) для накопичення досвіду та пошуку рішень щодо блекаутів.

Під час занять майбутні спеціалісти продемонстрували різні альтернативні джерела живлення, такі як зарядні станції та сонячні панелі, які можна легко використовувати навіть у похідних умовах. Також було показано, як створити Power Bank із вторсировини. Один з учасників вже виготовив такий пристрій, який буде передано на потреби Збройних Сил України.

Ба більше, в ДУІКТ є ресурси для виготовлення ще 50 таких Power Bank, які також будуть відправлені на фронт разом із саморобними червоними світильниками, що використовуються військовими для мінімізації ризику в умовах бойових дій, особливо вночі.

Інший учасник замінив елементи живлення у старій батареї ретро-ноутбука на нові, використовуючи сучасні акумулятори. Важливо зазначити, що першокурсники активно залучені до цього процесу, здобуваючи нові знання та навички, які вони можуть застосувати на практиці, та вже у вересні розпочнуть з новими силами створювати нові цікаві проекти.

Запрошуємо на навчання майбутніх: бакалаврів, магістрів, докторів філософії.

Всю інформацію про вступ ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt