Техно-Майстерня в ДУІКТ: створюємо власні проекти в колі однодумців

09:19, 07-06-2024

На заняттях гуртка “Клуб Комп'ютерної електроніки” Кафедри Комп'ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) учасники займаються цікавими проектами, які надихають на творчість та інновації.

Так, один із талановитих лаборантів ДУІКТ працював над налаштуванням сенсорного комп'ютерного столу для наступного навчального семестру. Цей стіл буде використовуватися під час занять зі спеціальності “Комп'ютерна Інженерія”, що дозволить нашим студентам отримувати ще більше практичних навичок та досвіду.

Інший активний учасник, першокурсник зі спеціальності “Комп'ютерна Інженерія”, вирішив видобути акумуляторні батареї типу 18650 зі старих ноутбуків. Ці батареї вже не тримають заряд, але можуть бути використані у різних пристроях, таких як ліхтарики, радіоприймачі, освітлення та павербанки. Його проект показує, як старі компоненти можна перетворити на нові корисні речі.

Також до клубу приєдналися студенти з першого курсу спеціальності “Кібербезпека”. Один з них приніс старий смартфон, який він розбирав, щоб вивчити його внутрішню будову. Під час розбору виявилося, що смартфон мав “здуту” батарею та КЗ (коротке замикання) на системній платі. Це стало гарною нагодою обговорити ремонт електроніки та необхідність спеціалізованого обладнання для таких робіт.

Наш гурток стає справжньою майстернею, де кожен може займатися своїм улюбленим проектом.

Цього тижня у нас триває марафон гуртка, який завершиться у цю п’ятницю (7 червня зі 12:00 до 16:00 в аудиторії 0-25)! У всіх бажаючих ще є можливість приєднатися та дізнатися багато цікавого. Ми обговорюємо рішення для забезпечення світла під час блекаутів, можливості добування безкоштовної електроенергії та використання вторсировини для створення корисних речей, таких як повербанк.

Запрошуємо всіх студентів приєднатися до нашого гуртка! Тут ви зможете навчитися паяти, створювати інноваційні пристрої та брати участь у захоплюючих проектах. Ваші знання та вміння підуть на користь не лише вам, але й нашим воїнам ЗСУ, які захищають наш мир і спокій.

Долучайтеся до нас і творіть разом з нами! Ваша участь може зробити значний внесок у розвиток технологій та підтримку нашої країни.

Коли та де проводиться гурток? - 6 червня, 12:00-16:00, ауд. 0-25.

Щоб приєднатися до нашого гуртка та отримувати оновлення про актуальні події, приєднуйтеся до нашої групи в Telegram  за посиланням або за QR-кодом.

КЛУБ КОМП’ЮТЕРНОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ

Відвідування занять безкоштовне, проте для участі у практичних заняттях з пайки потрібно придбати витратні матеріали, такі як припій у колбі, флюс, ортофосфорна кислота та каніфоль. Також можна принести власні інструменти за потреби.

Ми чекаємо на кожного студента Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, незалежно від спеціальності та напряму підготовки. Також, запрошуємо долучитися до нас і майбутніх студентів, впевнившись - спеціальність Комп’ютерна інженерія є актуальною та затребуваною як ніколи раніше.

Наша мета - надати корисний досвід та допомогу у застосуванні знань на практиці, а також сприяти обміну досвідом між студентами та заведенню нових знайомств.

Запрошуємо на навчання майбутніх: бакалаврів, магістрів, докторів філософії.

Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt