Конференція «Сучасні інфокомунікаційні технології»

11:06, 15-04-2019

VІII НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «СУЧАСНІ ІНФОКОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Конференція має на меті обговорення наступних питань пов’язаних з напрямками:

1. «Інженерія програмного забезпечення»;
  2. «Комп’ютерні науки»
  3. «Комп’ютерна інженерія»;
  4. «Системний аналіз»;
  5. «Інформаційні системи та технології»;
  6. «Телекомунікації».

Участь в конференції – очна та заочна

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ТЕЗ

• тези в обсязі 1-2 сторінки формату А4,
  • шрифт Times New Roman,
  • міжрядковий інтервал 1,
  • поля: верхнє та нижнє – 2см, ліве - 2,5 см, праве – 1 см,

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ

• Назва (великими літерами),
  • ПІБ, назва вищого навчального закладу,
  • анотація (40-50 слів (курсивом)) – кегль 12,
  • основна частина - кегль 14,
  • у кінці тез надається перелік використаної літератури (до 5-х найменувань, 12 кегль).

Матеріали конференції (тези доповідей) не редагуються, автор несе відповідальність за науковий зміст та оформлення.

Збірник тез доповідей учасників конференції буде розміщено на сайті університету

Матеріали надсилати до 17:00 21.05.2019 року на е-maіl: 0-99@i.ua