Вітаємо з Днем радіо, телебачення та зв’язку!

10:42, 16-11-2017

Шановні зв’язківці, вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку!

Сучасне суспільство неможливо уявити без різноманітних засобів комунікації, телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для усіх нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж.

n_3743_10178145.jpg

З нагоди професійного свята бажаємо Вам натхнення, реалізації нових цікавих ідей, великих досягнень та успіхів у Вашій професійній діяльності! Щастя Вам, міцного здоров’я, достатку і здійснення найзаповітніших мрій!