Оголошується конкурс на посаду голови студентської ради факультету ІТ!

10:08, 29-11-2016

Увага!

На факультеті Інформаційних технологій оголошується конкурс на вакантне місце
голови студентської  ради факультету Інформаційних технологій.

Усі бажаючі мають змогу подати заявку до 02.12.2016 до деканату

Для цього потрібно подати своє резюме та автобіографію.

Якщо у тебе є ідеї та пропозиції для покращення роботи та життя студентів, приходь та подавай заявку, можливо саме ти зміниш життя студентів!

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології