Відкривається студентський науковий гурток «Проектування та створення Web-сайтів»

14:19, 27-10-2014

30 жовтня 2014 року для студентів молодших курсів факультету ІТ відкривається студентський науковий гурток «Проектування та створення Web-сайтів»

Тематика

2. Елементи  Web – дизайну.

3. Створення адаптивних та кросбраузерних Web – сайтів для різних пристроїв.

Час: 17.00

Аудиторія: 206

День: Четвер

Бажаючим вступити у гурток підійти у деканат ФІТ (к. 220) для заповнення анкети!

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг