Вітаємо всіх захисників з Днем Українського козацтва!

14:50, 13-10-2015

14 жовтня 2014 року День Українського козацтва став офіційно державним святом!

Вітаємо з Днем Захисника України – святом,  яке уособлює мужність і героїзм.

Свято 14 жовтня не лише  День захисника України а також Покрови Пресвятої Богородиці!  Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз