Вибори Голови студентської ради факультету Інформаційних технологій

13:40, 06-10-2015

8 жовтня о 11:20 в конференційному  залі пройдуть вибори Голови студентської ради факультету Інформаційних технологій.

Запрошуються делегати академічних груп факультету Інформаційних технологій.

По всім питанням звертатись до Голови студентської ради університету Гладкої Олени.

Спеціалізація: Маркетинг

Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.

Спеціалізація: Маркетинг

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа