Вітаємо зі всесвітнім днем радіо!

15:23, 06-05-2015

День 7 травня увійшов в історію світової науки і техніки як день народження радіо. Саме в цей день в 1895 році на засіданні Російського фізико-хімічного товариства вчений Олександр Попов виступив з доповіддю і демонстрацією створеного ним першого в світі радіоприймача.

І саме завтра, 7 травня, виповнюється 120 років з дня першого сеансу радіозв'язку.

Вітаємо викладачів, студентів та випускників факультету Інформаційних технологій з професійним святом.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі