(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

День відкритих дверей - день інформаційних технологій!

16:31, 14-02-2023

Запрошуємо Вас на день відкритих дверей Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій, який відбудеться онлайн на платформі Zoom!

День відкритих дверей пройде в форматі вебінару 2 березня 2023 року о 15.00.

Під час дня відкритих дверей Ви:

• Дізнаєтесь, ким Ви зможете працювати в залежності від вибору спеціальності та на яку заробітну плату Ви зможете розраховувати
  • Порівняєте особливості навчання на різних спеціальностях Університету
  • Здійсните онлайн екскурсію аудиторіями Університету.
  • Зможете задати своє питання та отримати відповідь щодо вступу для навчання на таких  ІТ спеціальностях:

121 – Інженерія програмного забезпечення (технології цифрового розвитку)

122 – Комп’ютерні науки (штучний інтелект)

123 – Комп’ютерна інженерія

126 – Інформаційні системи та мережі (Інженерія програмного забезпечення автоматизованих систем)

Посилання на захід

Ідентифікатор конференцію: 750 5450 7176