Засідання Вченої ради Університету

08:54, 10-02-2016

8 лютого 2016 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті кандидатури з числа кращих студентів Університету на отримання стипендії Президента України та премії Київського міського голови.

Вчена рада Університету одноголосно підтримала представлені студентською радою кандидатури від Державного університету телекомунікацій на отримання стипендії Президента України:

від Навчально-наукового інституту телекомунікацій та інформатизації:

• Говорухіна Станіслава Олексійовича (група ТСД-21);
  • Міщенка Володимира Костянтиновича (група КСД-21).

від Навчально-наукового інституту захисту інформації:

• Назаренко Дарину Олександрівну (група БСД-32).

від Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва:

• Бритюк Лесю Валеріївну (група МНД-31).

Також одноголосно підтримана кандидатура Переметної Олександри Віталіївни на отримання Премії Кивського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України міста-героя Києва.

Інформація надійшла від ученого секретаря Вченої ради
Державного університету телекомунікацій Попова О.В.