Засідання Вченої ради Університету

13:34, 04-09-2015

31 серпня 2015 року відбулося перше засідання Вченої ради Університету, на якому були затверджені результати першого етапу Конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок на 2016 рік у Державному університеті телекомунікацій, розглянуті та затверджені у новій редакції Статут та Колективний договір Університету, рекомендовані до друку періодичні видання, затверджений план роботи Вченої ради на 2015-2016 навчальний рік.

В урочистій обстановці ректор Державного університету телекомунікацій професор Толубко В.Б. вручив атестат про присвоєння вченого звання професора професору, завідувачу кафедри Інфокомунікацій Жураковському Богдану Юрійовичу, та атестат про присвоєння вченого звання доцента доценту кафедри Інфокомунікацій Тарбаєву Сергію Івановичу.

В своєму вітальному слові ректор Університету професор Толубко В.Б. побажав їм подальших успіхів у науково-педагогічній діяльності.