12:49, 26-06-2014

25 червня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті питання обрання на вакантні посади професорів кафедр, завідувачів кафедрами, директорів Навчально-наукових інститутів та їх заступників. На засіданні Вченої ради були розглянуті і інші питання поточного життя навчального закладу.

Окремим рішенням Вчена рада Державного університету телекомунікацій висунула претендентів з числа найкращих студентів денної форми навчання на призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України.