Вчена рада ДУІКТ прийняла низку важливих рішень: деталі засідання

14:19, 18-07-2024

18 липня 2024 року під головуванням виконувача обов’язки ректора Володимира Шульги відбулося позачергове засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Ключове питання – внесення змін до «Правил прийому до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у 2024 році» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 червня 2024 року № 794 «Про затвердження Змін до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році».

Також було прийнято низку рішень:

• затверджено склад разових спеціалізованих вчених рад для забезпечення захисту двох дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії: Наталії Миколаївни Недопако зі спеціальності 073 – Менеджмент та Андрія Миколайовича Правдивого зі спеціальності 125 – Кібербезпека.
  • Перейменовано один зі структурних підрозділів у зв’язку з новим напрямом науково-дослідних робіт.

Користуючись нагодою, в.о. ректора Володимир Шульга урочисто привітав доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Тетяну Халімон з присвоєнням вченого звання доцента і вручив відповідний атестат.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення

За даною спеціалізацією здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій мобільного та бездротового зв’язку, цифрового відео і мультимедіа, інтерактивного цифрового телебачення та Інтернет-телебачення, високошвидкісного радіодоступу до Інтернету для операторів стільникового зв’язку, провайдерів Інтернет послуг, телерадіокомпаній, Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Спеціалізація: Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення