Відбулося чергове засідання Вченої ради Університету

12:21, 20-06-2024

18 червня 2024 року під головуванням в.о. ректора Володимира Шульги відбулося засідання Вченої ради ДУІКТ, під час якого традиційно розглянули низку важливих для функціонування Університету питань.

Ключове – внесення змін до організаційної структури Університету з метою виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників начальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Далі було затверджено план роботи Вченої ради на 2024-2025 навчальний рік, зокрема заплановано заслухати доповіді з таких питань: «Про виконання Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій критеріїв міжнародних рейтингів», «Про організацію редакційно-видавничої діяльності в університеті», «Система електронного документообігу – ефективність управління та екологізація процесів», «Мобільність учасників освітнього процесу університету як один із пріоритетів якості освітньої діяльності», «Про стан залучення роботодавців та  представників бізнесу до практично-орієнтованої підготовки фахівців в університеті» та інші ключові питання життєдіяльності університету.

Окрім того, Вчена рада висунула кандидатами на призначення академічних стипендій Президента України та Верховної ради України на 2024-2025 н.р. ВЕЛЬГУС Христину Олексіївну, студентку 2 курсу, групи ТЦР-21 Навчально-наукового інституту інформаційних технологій; БЕЗРОДНУ Анну Вікторівну, студентку 2 курсу, групи БСД-22 Навчально-наукового інституту захисту інформації; БУРЛІЯ Семена Анатолійовича, студента 1 курсу, групи РТС-11 Навчально-наукового інституту телекомунікацій; ТЕПЕРИКА Кирила Андрійовича, студента 2 курсу, групи ЕПД-21 Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва; ЧУДАКОВА Олега Сергійовича, студента 3 курсу, групи ІСД-32 Навчально-наукового інституту інформаційних технологій.

Насамкінець було затверджено «Положення про фаховий семінар для апробації дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії та доктора наук», рекомендовано до друку навчальний посібник «Фінанси підприємства та фандрайзинг» авторів АРТЬОМОВОЇ А. Ю., ГОЛОБОРОДЬКО А. Ю., ГУСЄВОЇ О. Ю. та наукові журнали «Сучасний захист інформації», «Зв’язок» і «Телекомунікаційні та інформаційні технології».

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз