Головою Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій обрано ШУЛЬГУ Володимира Петровича

16:42, 23-05-2024

У четвер, 23 травня, відбулося засідання Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Ключовим питанням порядку денного стало питання обрання Голови Вченої ради ДУІКТ. Відповідно до Статуту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, а саме пункту 5.3.3, голова Вченої ради обирається таємним голосуванням із числа членів Вченої ради Університету, які мають науковий ступінь та/або вчене звання, на строк діяльності Вченої ради університету.

На підставі результатів таємного голосування головою Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій обрано Володимира Петровича ШУЛЬГУ – виконуючого обов’язки ректора ДУІКТ, доктора історичних наук, старшого дослідника (результати голосування за – 51, проти – немає, недійсних бюлетенів – немає).

Рішення Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій від 23 травня 2024 року (протокол №14) про обрання голови Вченої ради Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій введено в дію наказом в.о. ректора від 23 травня 2024 року №124.