Вступ 2024: Кафедра МВТ ДУІКТ запрошує на навчання - станьте фахівцем з БПЛА, мобільного і супутникового зв’язку та відеомоніторингу

09:25, 10-07-2024

Якщо ти хочеш розвиватися, готовий сумлінно працювати і отримувати за свою роботу високу винагороду, кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій - це твій квиток в успішне майбутнє!

Унікальність освітньої програми «Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення» полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, які вивчають:

• принципи побудови і функціонування сучасних та перспективних телекомунікаційних мереж, мереж мобільного зв’язку, систем цифрового телебачення, фіксованого і мобільного Інтернету та супутникового зв’язку;
  • основи мережевого програмування, С++, Java;
  • проектування і адміністрування мереж;
  • організацію бізнесу в телекомунікаціях;
  • захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах та інші.

Всі ці теоретичні знання та практичні навички Ви отримаєте на базі навчально–наукових центрів і міжнародних компаній (Cisco, Atoll, Ericsson, Hikvision, Juniper, Hewlett-Packard, Microsoft) та лабораторій мобільного й супутникового зв’язку вже з першого курсу навчання. Враховуючи сучасні вимоги роботодавців, до проведення занять залучаються носії практичних знань з провідних ІТ-компаній, а практична складова підготовки на кафедрі становить 50% від загальної кількості навчальних занять.

Студенти кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій проходять практику на базі компаній-партнерів кафедри - потенційних роботодавців (Viatec, Data group, IQ Traiding, Lifecell та інші). Передбачена можливість отримання спільного сертифікату від компанії-партнера та кафедри, що надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця.

За умови добросовісного навчання випускники нашої кафедри можуть обіймати високі посади в IT-компаніях та мати рівень заробітної плати від 30 000 грн і вище. Дізнатися про наших випускників, які вже досягли успіху, можна  за посиланням.

Навчаючись на кафедрі, ви отримаєте всі потрібні знання та вміння, щоб стати кваліфікованим інженером і затребуваним працівником на ринку засобів масової інформації і у галузі телекомунікацій.

Контакти для зворотного зв’язку:

Завідувачка кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій, к.т.н., доцент Руденко Наталія Вікторівна

• Телефон (Viber / Telegram) +38 (068) 219-50-50
  • Email: scully170517@gmail.com

м. Київ, вул. Солом‘янська 7, каб. 136.

Долучайтесь до  груп та каналів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій: