Створення динамічного інтерактивного сайту

18:18, 20-02-2016

Кафедра Обчислювальної техніки запрошує бажаючих до наукового гуртка "Створення динамічного інтерактивного сайту".

Термін навчання 4 місяці (з 1 березня 2016 року по 24 червня 2016 року). Заняття проводитимуться раз на тиждень, орієнтовний час проведення занять – 5 пара (15:15 – 16:50). Навчання безкоштовне.

У курсі вивчатимуться:

• основні принципи розвитку та роботи мережі Інтернет і сервісу Web;
  • мова гіпертекстової розмітки HTML5;
  • мова стильового оформлення web-сторінок CSS3;
  • основи теорії баз даних, система управління базами даних MySQL та мова структурованих запитів SQL;
  • серверна мова програмування високого рівня PHP.

Після курсу слухачі умітимуть:

• створювати статичні web-сторінки та сайти;
  • створювати SQL-запити до баз даних;
  • створювати web-додатки на мові високого рівня PHP;
  • створювати нескладні динамічні інтерактивні web-сайти.

Попередні вимоги:

• знання основ інформатики та комп’ютерної техніки: уявлення про кодування інформації (системи числення та переведення чисел, таблиці кодувань, ASCII, стандарт Unicode); основні налаштування операційної системи Microsoft Windows; основи архітектури персональних комп’ютерів (мікропроцесор, кеш, оперативна та постійна пам’ять, накопичувачі, чіпсет, BIOS, периферійні пристрої тощо);
  • вміння професійно працювати з текстовими редакторами Microsoft Word, WordPad, Notepad (Блокнот);
  • знання основ алгоритмізації та програмування (лінійні, розгалужені, циклічні обчислювальні процеси, масиви, підпрограми; створення блок-схем алгоритмів);

Для запису в науковий гурток звертатися за електронною адресою dut.gololobov.dma@yandex.ru.

У електронному листі потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, групу, спеціальність, відомості про рівень підготовки з основ інформатики, комп’ютерної техніки та програмування, де ця підготовка отримана (школа, заняття в університеті, додаткові курси, самоосвіта тощо).