Відвідування виставки "Незалежна теплоенергетика 2018"

10:43, 14-02-2018

В тендецнії сучасного розвитку енергоефективних технологій і для постійного вивчення яких, навчально-науковим складом кафедри планується відвідування виставки, яка буде відбуватись 17-19 квітня 2018 року в "КиївЕкспоПлазі", що знаходиться по вул. Салютній 2-Б.

Враховуючи економічну ситуацію в країні та постійне зростання цін на енергоносії, сьогодні актуальними як ніколи є використання альтернативних джерел тепла, впровадження енергозберігаючих технологій, зниження споживання природного газу.

Виставка-форум «Незалежна теплоенергетика» стала першим спеціалізованим галузевим майданчиком для вирішення цих актуальних питань. Захід викликав високий інтерес у професійного співтовариства та отримав офіційну підтримку Держенергоефективності, Асоціації міст України, міжнародних програм USAID, NEFCO, IFC, GIZ.

Окрім демонстрації сучасного обладнання і технологій, надзвичайно важливою складовою є професійне спілкування – обговорення муніципальних стратегій та енергетичних планів міст, обмін досвідом щодо фінансування енергозберігаючих проектів.

Якщо Ви також маєте бажання відвідати цей захід, тоді звертайтесь до Іваніченка Є.В., старшого викладача кафедри ЕЕТ.