"Сонячне місто"

19:56, 06-11-2016

Черговий еко-проект стартує в пустелі емірату Дубай. На цей раз Дубаї мають намір побудувати ціле місто з використанням сонячних батарей.

Ім'я цього проекту «Desert Rose City», планується що там з'являться школи, торгово-розважальні центри, лікарні, зелені зони і житлові райони. Місто буде «жити» за рахунок енергії сонця одержуваної від сонячних електростанцій. Крім цього, в місті також планується розміщення всіх існуючих комунальних служб, служб безпеки та порядку. Всі сонячні батареї будуть розміщені на дахах будинків, що дозволить генерувати до 200 мегават сонячної електроенергії.

Місто буде готове прийняти 160 тисяч нових жителів. Даний проект говорить нам про те, що альтернативна енергетика не стоїть на місці і поступово розвивається. Ось це і є державний підхід у всій своїй красі. А, що ж, ми? .. А ми знову довго «запрягаємо»... Нам знову щось заважає, нарешті, почати рухатися не так повільно…