ЗНАЙ НАШИХ!...

11:31, 18-03-2016

Нещодавно, а саме 11-12 березня у Києві у НСК «Олімпійський» відбувся другий щорічний форум, присвячений інноваційним технологіям. У ці дні відбулася презентація новітніх українських розробок у галузі робототехніки, смарт-технології, освіти та медицини.

Аналогів цим винаходам у світі важко знайти, про це йдеться у повідомленні організації «Народний проект — Всеукраїнський центр волонтерів» у Facebook.

Компанія Ukrspecsystems пропонує гнучкі рішення для БПЛА (безпілотних літальних апаратів) військового та цивільного призначення, у тому числі БПЛА планерів, гіростабілізованих підвісів з тепловізійними та денними камерами, мультикоптерів та супутнього обладнання.

На виставці, наприклад, був представлений і компактний коптер PC-1,

який використовується у повітряній розвідці та здатен вміститися у звичайний рюкзак.

А, ще, був представлений унікальний безпілотник PD-1, який не боїться ворожих "глушилок" і сам повертається на базу. Завдяки цим розробкам наші військові можуть безперешкодно бачити і чути за десятки кілометрів.

Одним словом, ЗНАЙ НАШИХ!..