Українські винахідники «покращують» Apple

18:46, 25-12-2015

Влад Тисленко, засновник і голова української компанії Concepter, винайшов вспишку з 4 світлодіодами і 3,5-мм роз'ємом для підключення до iPhone.

Ще в 2013 році на краудфандінговом сайті Kickstarter з'явився проект зовнішнього спалаху для смартфонів iblazr, розроблений в Україні Владом Тисленко і його командою. Хлопці планували зібрати для початку виробництва $ 58 тис, але в підсумку отримали більше $ 150 тис.

За словами Тисленко, стартапу перший на світовому ринку вдалося домогтися спрацьовування спалаху синхронно із затвором смартфона. Спалах налаштовується за допомогою спеціального додатку, який розповсюджується безкоштовно.

Також зовсім скоро ми розповімо Вам про друге покоління LED-спалахів iblazr 2, яке представлене в середині червня 2015 року.