Обговорення результатів контролю знань

13:12, 10-04-2015

03.04.2015 в навчальних групах ІМД-11 та ІМД-12 (1-й курс, факультет Інформаційних технологій) проведений модульний контроль, передбачений робочою програмою навчальної дисципліни «Теорія електричних кіл та сигналів».

Результати модульного контролю обговорені в рамках службової наради, в якій приймали участь декан факультету Інформаційних технологій доцент Бондарчук А.П., завідувач кафедри Радіоелектронних систем професор Смирнов В.С. та доцент кафедри Радіоелектронних систем Бондаренко В.М. Визначені шляхи та способи підвищення успішності, посилення мотивації навчання студентів.

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа