10-я конференція Української групи інформаційної безпеки (UISG) – UISGCON 10

16:55, 09-12-2014

5 грудня 2014 року відбулася чергова, 10-а конференція Української групи інформаційної безпеки (UISG) – UISGCON 10, під час якої українськими та закордонними експертами обговорювалися різноманітні аспекти інформаційної безпеки.

В конференції взяли учать директор Навчально-наукового інституту Захисту інформації Толюпа Сергій Васильович та завідувач кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячок Володимир Леонідович. На конференції піднімалися питання:

1. Компетенцій та вимог міжнародних стандартів щодо компетенції персоналу (з питань інформаційної безпеки), а також постійна підтримка професійного рівня;
  2. Вимоги до органів, що здійснують аудит та сертифікацію систем.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки