Відкриття та пленарне засідання міжнародної конференції в Державному університеті телекомунікацій.

16:00, 26-11-2015

На базі Державного університету телекомунікацій з 17 по 20 жовтня пройшла Перша міжнародна науково-технічна конференція «Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології». Викладацький склад кафедри Управління інформаційною безпекою прийняв активну участь у цій конференції:

• було організовано відвідування заходів з нагоди відкриття та пленарного засідання студентськими навчальними групами кафедри на чолі з кураторами;
  • також випускні курси та викладачі прийняли заочну участь, надіславши тези доповідей, які були включені до Збірника тез по матеріалам конференції;
  • організовано відвідування виставки «Сучасні технології захисту інформації».

Автор: Рабчун Д. І.