Всесвітній день інформації

15:49, 26-11-2015

26 листопада відзначається всесвітній день інформації. ННІЗІ вітає всіх із цим святом і бажає одержувати більше нової, корисної та не перекрученої інформації, а також розумно її використовувати.

Автор: Гунченко О.М.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа