Тренінгові заняття від компанії “SearchInform”

15:45, 26-11-2015

17 та 19 листопада 2015 року було проведено лекційно-практичні, тренінгові заняття які проводив спеціально запрошений представник від компанії “SearchInform”. Заняття були спрямовані на удосконалення знань з програмного комплексу «Контур інформаційної безпеки», соціальної інженерії, а також, на вивчення основ проведення розслідування інцидентів інформаційної безпеки компанії.

Контур інформаційної безпеки SearchInform - це DLP-система для корпоративної комп'ютерної мережі, яка призначена для контролю всіх каналів витоку інформації.

Автор: Складанний П. М.