V Міжнародна конференція «НОВІ ТРЕНДИ БЕЗПЕКИ - 2015»

10:24, 30-10-2015

Доцент кафедри СЗІ Єрмошин В. В. 15.10.2015 виступив на V Міжнародної конференції

«НОВІ ТРЕНДИ БЕЗПЕКИ - 2015».

Доповідь розпочата з екскурсу в історію стандарту ISO/IЕС 27001.

Так, Валерій нагадав присутнім про еволюцію стандарту :

• у 2005 році вийшла перша версія стандарту по управлінню інформаційною безпекою ISO/IЕС 27001;

• у 2011 році стандарт ISO/IЕС 27001 був прийнятий як галузевий, для банків України;

• 01.07.2012 роки введений в дію ДCТУ ISO/IEC 27001:2010;

• у 2013 році вийшла друга версія стандарту ISO/IЕС 27001, при цьому усі видані з 2014 року сертифікати підтверджують відповідність саме цієї версії.

Надійне джерело знань, досвіду, корисних контактів у сфері забезпечення банківської фінансово-кредитної безпеки - це реноме підтвердила минула  V Міжнародна конференція «Нові тренди безпеки».

Детальніше: http://kbs-izdat.com