Відбувся День відкритих дверей

08:30, 14-09-2015

Друзі!

11 вересня відбувся День відкритих дверей в Державному університеті телекомунікацій!

На заході були присутні проректор з науково-педагогічної роботи Беркман Л.Н, директор Навчально-наукового інституту захисту інформації Шевченко В.Л., завідуючий кафедри Інформаціної та кібернетичної безпеки - Бурячок В.Л., кафедри Систем захисту інформації - Розорінов Г.М., кафедри Управління інформаційною безпекою - Наконечний В.С. та представники студентського самоврядування.

Гостям була представлена презентація про наш заклад  та проведена екскурсія по спеціалізованим класам та лабораторіям.

Чекаємо всіх бажаючих на наступний День відкритих дверей, де ви зможете отримати відповіді на запитання, шо стосуються навчального процесу і всіх аспектів життя університету!

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях