Шановні студенти-першокурсники!

11:50, 28-08-2015

31.08.2015 відбудуться збори  для надання детальної інформації про розподілення академічних груп, навчального розкладу та інших актуальних питань.

Місце проведення:

Безпека інформаційних і комунікаційних систем – 407 аудиторія (4 поверх) о 12:00

Управління інформаційною безпекою – 406 аудиторія (4 поверх) о 12:00

Системи технічного захисту інформації – 410 аудиторія (4 поверх) о 13:00.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа