Друга координаційна зустріч партнерів проекту ENGENSEC

19:01, 23-07-2014

Представник від Державного університету телекомунікацій взяла участь у другій координаційній зустрічі партнерів міжнародного проекту ENGENSEC "Магістерська програма нового покоління фахівців з інформаційної безпеки, визнана ЄС".

Зустріч партнерів проекту проходила 30 червня - 2 липня 2014 р. на базі Санкт-Петербурзького державного університету телекомунікацій ім. проф. М.О. Бонч-Бруєвича. Проект фінансується за підтримки Європейської комісії (EACEA, Tempus IV). Головною метою проекту є створення нової магістерської програми в області інформаційної безпеки та навчання наступного покоління експертів в області інформаційної безпеки.

На координаційній зустрічі були присутні представники 4 російських, 2 українських (Державний університет телекомунікацій, Харківський національний університет радіоелектроніки), 1 шведського університетів, а також 1 індустріальний партнер проекту.

Перед учасниками зустрічі стояли наступні завдання: узгодження навчальних планів магістерських програм університетів-партнерів, аналіз результатів дослідження потреб індустрії, визначення переліку курсів, які будуть розроблені в рамках нової програми, узгодження календарного плану реалізації проекту. Більш детальна інформація про проект знаходиться на сайті http://engensec.eu/

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси