(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Майстер-клас: Виявлення та нейтралізація закладних пристроїв

13:51, 22-03-2023

Шановні випускники шкіл та коледжів!

31.03.2023 об 11.00 кафедра Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту проводить майстер-клас "Виявлення та нейтралізація закладних пристроїв".

Вам розкажуть і покажуть які бувають пристрої прихованого зняття інформації, покажуть як можна виявити такий пристрій самотужки, продемонструють професійне обладнання для виявлення жучків та прихованих відеокамер.

Запрошуються всі бажаючі!

Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 7, Державний університет телекомунікацій.

Контактна особа: Шуклін Герман Вікторович - 097-8242242