Акредитація освітньо-наукової програми «Кібербезпека» третього рівня вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека

08:25, 16-02-2022

З 23 по 25 лютого  2022р. у Навчально-науковому інституті Захисту Інформації  Державного університету телекомунікацій відбудеться акредитація освітньо-наукової  програми "Кібербезпека" третього рівня вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека.

23 лютого  2022р з 16:00 по 16:30 відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи акредитаційної комісії. Запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації Державного університету телекомунікацій).

Посилання для підключення:

Відкрита зустріч. ID 36680. Державний університет телекомунікацій. ОНП "Кібербезпека".

Час 16:00-16:30 23 лютого 2022 року

Підключитись до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/72273432463?pwd=WW7Yoeb3apSE4zviZwafiWWK0rPgMK.1

Код доступу: 2022

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси