Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжила набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у цьому році до 30 жовтня 2022 року!

15:19, 11-08-2022

Шановні студенти та батьки!

Повідомляємо, що кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського продовжила набір громадян для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у цьому році до  30 жовтня 2022 року!

Запрошуємо всіх бажаючих отримати ґрунтовну та професійну військову підготовку на навчально-матеріальній базі провідного   ВНЗ України - НУОУ ім. Івана Черняховського!

Додаткову інформацію щодо вступу на КВП НУОУ та особливостей навчання можливо отримати на офіційному сайті університету, на сторінці кафедри в соціальних мережах Фейсбук, Інстаграм, Твітер (kafedraviiskovoyi) та:

по тлф. 044-2710972; 044-2710688; 063-5195617.