XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Штучний інтелект прийматиме участь в гонках Формули-1

13:36, 10-05-2020

Кафедра штучного інтелекту пропонує своїм студентам пройти навчання по освітній програмі Штучний інтелект, та отримати унікальні знання про найсучаснішу технологію, без якою зараз не справляються жодна з галузей  життєдіяльності сучасної держави. Навіть спорт не стоїть осторонь... 

Вже у найближчому майбутньому штучний інтелект прийде на допомогу пілотам вибирати правильну стратегію на гонку, для того щоб уникнути втрати часу та зменшити ймовірність травматизму, а команда могла вибрати правильний момент для піт-стопу, та знала які шини треба замінити, і коли...

Навіщо F1 штучний інтелект?

Автомобіль, який бере участь у перегонах «Формули-1» немов космічний корабель має величезну кількість різноманітних датчиків – більше 200 шт. По цим датчикам інженери команди створюють стратегію на заїзд, і контролюють роботу усіх агрегатів і елементів боліда та своєчасно підказують пілоту, що треба робити. Але не завжди ці поради є своєчасними та слушними, і деколи трапляються з цієї причини аварії.

Замість великої кількості інженерів команди можна використовувати штучний інтелект, швидкість прийняття правильного рішення якого просто вражає. 

Сьогодні такі команди, як Renault Sport та Williams Martini Racing використовують штучний інтелект для прогнозу  і прийняття рішення під час перегонів. Також на виробництвах своїх болідів вони також почали використовувати штучний інтелект.

Цілком ймовірно, що і ти, друже, абітурієнте, зможеш внести свій вклад в розвиток нових технологій, а ми тобі в цьому допоможемо.

Приєднуйтесь до нашої команди освітньої програми «Штучний інтелект», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 3 754