XL

технологій

Кафедра Штучного інтелекту ДУІКТ оновила освітню програму для першокурсників

14:54, 04-09-2024

В Державному університеті інформаційно-комункаційних технологій розпочався новий навчальний рік. Попереду у наших першокурсників 4 цікавих та насичених роки студентства і отримання омріяних дипломів освітнього рівня «бакалавр» і «магістр».

Цього року кафедра Штучного інтелекту виконала набір 45 студентів, що склали 2 навчальні групи. Крім того, на кафедрі оновлено освітню програму для ще більш ефективного навчання першокурсників за сучасними стандартами.

У навчальний план введено нові сучасні дисципліни:

Обравши освітню програму Штучний інтелект студенти зможуть опанувати цифрові технології для власного кар'єрного розвитку та підвищення показників економіки України загалом. Навчання в ДУІКТ відкриває безмежні можливості для отримання якісної підготовки, оскільки в освітньому процесі використовується лише сучасне програмне та апаратне забезпечення.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій - це не лише провідний заклад вищої освіти, а й центр формування майбутнього штучного інтелекту!

Бажаємо нашим студентам успіхів у навчанні та отриманні усіх необхідних навичок і знань для майбутнього працевлаштування у кращих ІТ-компаніях світу. Нехай новий етап у вашому житті буде яскравим та успішним!